• Szkolny Dzień Odblasków

W poniedziałek w naszej szkole odbyła się akcja podsumowująca działania w ramach pilotażowego konkursu „Odblaskowa Szkoła” pt. „Świeć przykładem – modnie i bezpiecznie w ruchu drogowym. Uczniowie ubrani w kolorowe elementy odblaskowe promowali ideę noszenia odblasków na co dzień.

• Drzewo Pamięci

„Liczy się każda chwila, którą można spędzić z bliskimi – póki jeszcze są tutaj. Za chwilę będzie za późno. Tak mało czasu zostało. Za mało, za mało czasu, żeby z każdym porozmawiać, żeby odpowiedzieć na całą tę miłość.”

M. Musierowicz