Wycieczka pierwszoklasistów do wioski indiańskiej
„Hokka Hey” w Kunowej

20 maja 2024 roku uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w wycieczce do wioski indiańskiej „Hokka Hey” w Kunowej.

Na dzieci czekało wiele atrakcji. Na początku przywitał ich wielki wódz indiański i oprowadził po mini zoo. Następnie panie Indianki ozdobiły twarze dzieci pięknymi wzorami. Później każde dziecko zrobiło dla siebie indiańską opaskę. Tak przygotowani pierwszoklasiści rozpoczęli zabawy z wodzem. W tym czasie pieczone już były kiełbaski. W małym sklepiku można było nabyć drobne pamiątki. Wspaniałą atrakcją wycieczki była przejażdżka konna. Na zakończenie dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach.

Wyjazd udał nam się znakomicie. Mieliśmy piękną, słoneczną pogodę i bardzo dobre humory. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pożegnaliśmy to wyjątkowe miejsce. Wracając do domów, wstąpiliśmy w Krośnie na pyszne lody.

M. Gierlach