Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych przez wszystkie dzieci dni w roku. Już od samego rana uczniowie nasłuchiwali dźwięku dzwonka zwiastującego przybycie wyjątkowego gościa. Święty Mikołaj wręczył każdemu uczniowi i pracownikowi szkoły prezent. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia dzieci podziękowały i pożegnały sympatycznego starszego Pana.

Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za wizytę w naszej szkole, zaś Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu i ufundowaniu prezentów.

Fotorelacja z wydarzenia została wykonana aparatem fotograficznym zakupionym w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.