Wyjazd do Sanoka na Dni Otwarte i na lodowisko „Arena”

 

W dniu 8 listopada 2023 r. uczniowie klasy siódmej i ósmej pod opieką nauczycieli Teresy Wojnickiej, Anny Mazur, Damiana Barańskiego udali się na Dzień Otwarty zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 im. Karola Adamieckiego w Sanoku. Uczniowie naszej szkoły zostali bardzo serdecznie przyjęci przez przedstawicieli sanockiej szkoły średniej. W ramach zorganizowanej imprezy siódmo- i ósmoklasiści zapoznali się z ofertą zawodów nauczanych w szkole, poznali realizowane projekty edukacyjne, zobaczyli ciekawe zajęcia ogólnokształcące i pokazy umiejętności zawodowych, zwiedzili pracownie i sale lekcyjne.

Czas spędzony w Zespole Szkół był dla uczniów nie lada atrakcją, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach oraz zainteresowanie i skupienie. Miłym zaskoczeniem był poczęstunek dla każdego uczestnika, za który serdecznie dziękujemy.

Kolejnym etapem wycieczki było doskonalenie umiejętności łyżwiarskich na lodowisku MOSiR „Arena”. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z tym sportem, dla innych kolejna okazja do podszlifowania techniki. Jazda na łyżwach okazała się taką frajdą, że pod koniec nawet najbardziej sceptyczni dawali sobie nieźle radę. Na lodowisku panowała świetna atmosfera, a wszystkim dopisywał dobry humor. Czas przeznaczony na zabawę minął tak szybko, że uczniowie z żalem schodzili z tafli. Pozytywnie zmęczeni, uzupełnili utracone kalorie w drodze powrotnej.

Po raz kolejny wyjazd poza mury szkoły był świetną okazją do integracji uczniów w nieco innych warunkach. Padły również pytania o kolejny termin wyjazdu na „Arenę”.

 

Teresa Wojnicka, Anna Mazur, Damian Barański

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status