„Długa droga do Polski”

 

 

W poniedziałek 6 listopada uczniowie kl. V pod kierunkiem Pana Damiana Barańskiego rozwijali swoje umiejętności czytelnicze w ramach Narodowego Projektu Rozwoju Czytelnictwa. Czytali opowiadanie z książki „Odzyskana niepodległość” pod tytułem „Długa droga do Polski” Pawła Wakuły. Podczas zajęć czytelniczych uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali opowiadania o wojennych losach Polaków.

Książka ta została zakupiona do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Powyższe działania przyczyniły się do rozbudzania zainteresowań czytelniczych.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status