Kampania
„Problem wagi ciężkiej”

Pracownicy Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie prowadzą od początku września na terenie naszego powiatu kampanię „Problem wagi ciężkiej”.  Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na problem przeciążonych plecaków.

Na stronie Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzozowie znajdują się informację, na co powinni zwrócić szczególną uwagę Rodzice:

Zwróć dziecku uwagę, by nosiło plecak na obu ramionach.

Dopilnuj, by rzeczy dodatkowe – akcesoria plastyczne, czyste zeszyty, przybory kreślarskie, dodatkowe

piórniki, strój na lekcję w-f, zabawki i inne – dziecko zostawiło w szkolnej szafce lub miejscu do tego wyznaczonym.

Codziennie dbaj o utrzymanie prawidłowej postawy ciała dziecka.

Pamiętaj, że nawyki wypracowane w najmłodszych latach procentują przez całe życie.

Grafiki pochodzą z strony https://www.facebook.com/PSSEBrzozow

#PSSEBRZOZOW