Jak nie czytam, jak czytam

W dniu 7.06. 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V edycji ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam” zorganizowanej przez czasopismo „Biblioteka w szkole”.

Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, aby książka kojarzyła się młodym ludziom z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką.

Podczas tego przedsięwzięcia Pani dyr. Małgorzata Woźniak , nauczyciele i uczniowie czytali książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Klasy młodsze wykonały również piękne ilustracje do przeczytanych fragmentów książek. Był również czas na popularyzację bestsellerów książkowych.

Danuta Śnieżek