BAW SIĘ Z NAMI 2023

W czwartek 18.05 w naszej szkole odbył się gminny konkurs “Baw się z nami”.

Do rywalizacji stanęło siedem zespołów:

zespół szkolno przedszkolny w Humniskach, Szkoła Podstawowa w Górkach, Szkoła Podstawowa w Zmiennicy, Szkoła Podstawowa w Turzym Polu, Zespół szkół nr 1 w Przysietnicy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Przysietnicy, Szkoła Podstawowa nr 2 w Humniskach.

1 miejsce- SP nr 2 w Humniskach,

2 miejsce- SP nr 2 w Przysietnicy,

3 miejsce- Zespół Szkół nr 1 w Przysietnicy.

Zwycięzcy awansowali do konkursu powiatowego, który odbędzie się w Haczowie.

Fotorelacja – aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status