Mikołajki w Bóbrce

Dzisiejszego ranka uczniowie klas I-III wraz z opiekunami wyruszyli do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce na Mikołajki, które odbyły się w ramach obchodów Roku Łukasiewicza. Wspólna zabawa z Elfami nie miała końca, a bańki mydlane i sztuczny śnieg dodatkowo wzbogaciły imprezę. Każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie w Foto – budce i wziąć udział w  warsztatach plastycznych. Gościem specjalnym spotkania był Mikołaj, który przybył do muzeum w Bóbrce, aby wręczyć każdemu drobny upominek. Po dwóch godzinach wspólnej zabawy i poczęstunku wszyscy wróciliśmy w radosnych nastrojach do szkoły.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniale spędzony czas …

Anna Brodzicka – Woźniak

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status