Obchody Dnia Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Narodowego Święta Niepodległości uczestnicząc w akcji #SzkołaDoHymnu oraz lekcjach poświęconych tematyce patriotycznej.
W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Po raz piąty, dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 społeczność szkolna uroczyście odśpiewała hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”
Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanych przez szkołę mających na celu kształtowanie postaw patriotycznych.

11 listopada 2022r. Poczet Sztandarowy naszej szkoły, w składzie: chorąży – Kacper Potoczny oraz asysta – Wanessa Śmierzyńska i Marcelina Szałajko, wziął udział w gminno-powiatowych obchodach 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.