Tuż przed wakacjami…

Dnia 21 czerwca klasa V z wychowawcą Teresą Wojnicką wyruszyła do Brzozowa, aby obejrzeć wystawę czasową  „Bracia mniejsi” w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta.

Przy każdej scenie ilustrującej treść poszczególnych bajek wysłuchaliśmy również ich recytacji, co pozwoliło na trafne określenie morałów i wskazanie cech ludzkich, które prezentowały zwierzęta. Czas spędzony w muzeum był zatem doskonałą sposobnością do powtórzenia i utrwalenia wiadomości o bajkach.

Następnie przyszedł czas na spacer po ulicach Brzozowa i na degustację ulubionych potraw oraz deserów.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status