Dziewczyny ze Szkoły podstawowej Nr 2 w Humniskach siódme w Finale Wojewódzkim IMS w unihokeju

Po eliminacjach powiatowych (gdzie nasze zawodniczki zajęły 1 miejsce) i półfinałach wojewódzkich (gdzie zajęły 3 miejsce premiowane awansem) przyszedł czas na Finał Wojewódzki IMS, który najczęściej organizowany był w hali SP w Kamieniu. I tym razem Kamień był gospodarzem tej imprezy i jak zwykle spisał się znakomicie.

Na parkiecie rywalizowało 9 najlepszych drużyn Podkarpacia.  Nie miały sobie równych zawodniczki ze szkoły w Niebieszczanach, które nie tracąc w turnieju żadnej bramki pewnie wywalczyły tytuł mistrzowski.

Nasza drużyna w zaledwie 7 osobowym składzie walczyła dzielnie rywalizując z większymi, bardziej licznymi szkołami i ostatecznie uplasowała się na 7 miejscu w województwie.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom wysokiego wyniku i dziękujemy za zaangażowanie, siły i chęci włożone podczas przygotowań do Finału Wojewódzkiego.

Skład drużyny:

Drożdżal Oliwia, Hadam Aniela, Krzyżanowska Weronika, Podulka Gabriela, Bosak Jagoda, Misztak Jagoda, Szałajko Marcelina.

Opiekunem drużyny był Wojciech Niezgodzki.