„Sprzątamy Dla Polski”

W dniu 22 kwietnia 2022 r., który jest Międzynarodowym Dniem Ziemi uczniowie klas: VII i VIII wzięli udział w ogólnopolskiej inicjatywie „ Sprzątamy Dla Polski”. Akcja została objęta honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Uczniowie pod opieką nauczycieli: Edyty Dydek, Anny Mazur i Marty Fitkowskiej z dużym zaangażowaniem porządkowali tereny zielone znajdujące się w pobliżu szkoły. Zebrane odpady zostały posegregowane oraz wywiezione przez PGK SA w Brzozowie.

Wydarzenie miało charakter edukacyjny, bowiem uświadomiło wszystkim, że nadmiar odpadów w naszym otoczeniu niszczy Ziemię.

Edyta Dydek, Danuta Śnieżek