WYJAZD DO PARKU TRAMPOLIN „FLY PARK”

W dniu 22 marca 2022 roku uczniowie klasy VI i VIII pod okiem opiekunów (W. Niezgodzkiego, M. Fitkowskiej, A, Mazur) wybrali się do Parku Trampolin w Rzeszowie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, a co najważniejsze integracja zespołów klasowych.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczniowie korzystali z szeregu atrakcji m.in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami oraz zwinnościowa karuzela „Eliminator”. Dwugodzinnej świetnej zabawie, towarzyszyła pozytywna energia oraz uśmiech na twarzy.

W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki zrobili drobne zakupy w Galerii Rzeszów i w radosnym nastroju wrócili do Humnisk.

Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką oraz sprawi, że lekcje wychowania fizycznego zaczną być postrzegane w bardziej atrakcyjny sposób.

Anna Mazur

Marta Fitkowska