Zbiórka dla podopiecznych Fundacji

,,Kiedy pomagasz innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro,

które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

Flora Edwards

Członkowie Szkolonego Koła Wolontariatu oraz Szkolnego Koła PCK działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Humniskach wraz z opiekunami panią Anną Brodzicką – Woźniak i panią Anną Mazur postanowili włączyć się w zbiórkę dla podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci oraz dzieciaków z PPOT ,,Tęczowy Domek”.

Po raz kolejny uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły wykazali się wrażliwością i chęcią niesienia pomocy. Pokazali również, że razem możemy wiele zdziałać. Ilość przyniesionych do szkoły artykułów zaskoczyła wszystkich! W kilka dni zebraliśmy nie tylko słodycze, artykuły spożywcze, ale również chemię oraz odzież.

Wszystkie artykuły zostały posegregowane i spakowane przez szkolnych wolontariuszy oraz osobiście przekazane przez panią Annę Brodzicką – Woźniak, która po pracy wybrała się do Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci mieszczącego się w Rzeszowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym.

Anna Brodzicka –Woźniak

Anna Mazur