WARSZTATY KREATYWNE W ŚWIETLICY

Przed świętami Bożego Narodzenia na świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty, na których uczniowie mieli okazję stworzyć kartki świąteczne oraz choinki z płatków kosmetycznych. Podczas dwóch spotkań dzieci miały okazję skorzystać z wielu ciekawych narzędzi, materiałów oraz przydasi, które przygotowała pani Anna Brodzicka – Woźniak. Uczestnikom warsztatów towarzyszyła miła i świąteczna atmosfera. Dzieci wykorzystały ten czas bardzo aktywnie i twórczo, czego efektem były piękne prace, które mogli zabrać ze sobą do domu.

Anna Brodzicka –Woźniak