Z wizytą w schronisku dla zwierząt

Uczniowie klasy III naszej szkoły poruszeni lekturą „O psie, który jeździł koleją” w grudniu zorganizowali akcję zbiórki karmy dla psów i kotów. Udało się zebrać około 40 kilogramów karmy i kilka ręczników. Z wizytą do schroniska „Wesoły Kundelek” w Lesku udali się rodzice Mai Lorenc wraz z przedstawicielami klasy Mają i Natalią. Po przekazaniu darów dzieci miały możliwość obejrzenia przebywających w schronisku zwierząt.

Pracownicy schroniska podziękowali nam za wsparcie i pomoc.

Uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią Danutą Huber bardzo dziękują wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu tej akcji. Warto być dobrym, bo dobro wraca.

Danuta Huber