Akademia z okazji Bożego Narodzenia

17 grudnia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klas I-III  pod opieką wychowawczyń  pani Danuty Huber, Marioli Gierlach i Marzanny Florczak wprowadzili zebraną na sali gimnastycznej społeczność szkolną w świąteczny nastrój.

Głównym punktem programu był montaż poetycko-muzyczny pt.” Wigilijny wieczór’’. Młodzi artyści recytowali wiersze o Wigilii, aniołkach, pasterzach i szopce, które przeplatane były kolędami i pastorałkami wykonanymi przez uczniów. O projekcję multimedialną zadbał pan Damian Barański.

Widowisko zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Woźniak podziękowała artystom za występ i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Wychowawcy klas I-III.