Podsumowanie zawodów sportowych

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostały rozegrane zawody w koszykówce chłopców na których nasza drużyna zmierzyła się z Grabownicą i wygrała awansując na zawody powiatowe.
Na zawodach powiatowych rozegrano mecz z drużyną z Jasionowa Po wyrównanym meczu zwyciężyli gospodarze.

Rozegrano również zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt i chłopców w kategorii młodszej Igrzysk Dzieci, oraz starszej Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w szkole w Starej Wsi. W trzech kategoriach górą byli gospodarze, natomiast w jednej nasze dziewczyny, które wygrały 1:0 i awansowały do Półfinału Wojewódzkiego.
Półfinał został rozegrany z udziałem 4 drużyn: Bukowska, Niebieszczan, Krosna, i Humnisk 2.
Wygrana 1:0 z Krosnem zapewniła 3 miejsce w turnieju i awans do Finału Wojewódzkiego w Kamieniu (termin – 2022 rok)