Mikołaj w szkole!

Dzieci z niecierpliwością oczekują wizyty Świętego Mikołaja. Tęsknie wypatrują przez okno pobrzękujących dzwoneczkami sań z reniferami. Jakie przywiezie prezenty?

Pierwszy dzwonek zwiastujący obecność Świętego Mikołaja w szkole rozległ się po 9.00. Najgrzeczniejsi uczniowie są w  klasie V, ponieważ właśnie tu rozpoczęła się wędrówka wyczekiwanego gościa i towarzyszących mu asystentek – Gabrysi i Jagody.

Worki pełne były łakoci, na widok których mała i większa buzia rozszerzała się  w uśmiechu od ucha do ucha.

Święty Mikołaj chętnie pozował do zdjęć, które będą pamiątką tego wydarzenia na długie lata.

Dziękujemy za przygotowanie słodkości i zaproszenie Mikołaja Radzie Rodziców oraz pani Dianie Winnickiej.

T. Wojnicka