BohaterOn 2020 – Włącz historię!

W październiku naszej szkole po raz trzeci realizujemy projekt BohaterOn 2020 – Włącz historię!

W tym roku tworzymy jeden niepowtarzalny album z życzeniami, listami i pozdrowieniami dla żyjących świadków historii  Polski – Powstańców Warszawskich.

Podarujmy cenne chwile radości i wzruszeń tym, którzy nie zawahali się poświęcić swego życia ukochanej Ojczyźnie!

Jeśli masz talent plastyczny, literacki, zapał lub wielkie serce gotowe do wyrażenia wdzięczności: Dołącz do nas ! J

Informacje o projekcie znajdziesz u koordynatora szkolnej akcji – p. M. Tarnawskiej oraz pań: T. Wojnickiej, M. Fitkowskiej , D. Śnieżek, M. Władyki.