• Rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Humniskach na rok szkolny 2024/2025

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 15/2024 Burmistrza Brzozowa z dnia 16 stycznia 2024 roku w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Brzozów,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Humniskach informuje, że zapisy dzieci urodzonych w 2017 r. do klasy pierwszej odbywać się będą w następujących terminach:

1. dla kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły –  od 12 lutego 2024 r. do 29 lutego 2024 r.
    2. dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły – od 1 marca 2024 r. do 8 marca 2024 r..

Wszelkie informacje o zapisach dostępne są w sekretariacie szkoły tel. 13 43 417 87.

Potrzebne dokumenty: karta zapisu dziecka do szkoły do pobrania ze strony internetowej szkoły w zakładce STREFA RODZICA/Karta zapisu dziecka do szkoły lub w sekretariacie szkoły.

• Z wizytą w Starej Wsi

W dniu 25.01.2024 r. uczniowie klasy 4 pod opieką pań: Danuty Śnieżek, Barbary Janusz i ks. Michała Zebzdy odwiedzili Dom Generalny Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny w Starej Wsi.