• Klasowy Dzień Chłopaka

Wrzesień tego roku skusił swoimi urokami, a przede wszystkim piękną pogodą, uczniów klasy szóstej, którzy świętowali 29. w piątek nadejście jesieni oraz klasowy Dzień Chłopaka wyjściem do parku Jordana w Brzozowie.

• Dołączamy do akcji Narodowe Czytanie 2023

W ramach tegorocznej – 12. odsłony Narodowego Czytania pochylaliśmy się nad powieścią Elizy Orzeszkowej ,,Nad Niemnem”. Dzieło czołowej pisarki pozytywizmu jest zbyt trudne w odbiorze dla uczniów szkół podstawowych, ale jego fragment ,,Legenda o Janie i Cecylii” wpisuje się doskonale do realizacji podstawy programowej klas IV do VIII, które wzięły udział w akcji pod kierunkiem pań: M. Tarnawskiej, T. Wojnickiej oraz D. Śnieżek.