Zawody na medal

Zdjęcie 500 z 500

Pierwsze w tym roku szkolnym zawody zostały rozegrane na stadionie MOSIR w Brzozowie.

Bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, oraz bieg długi na 600 i 1000m – to konkurencje powiatowych indywidualnych mistrzostw w lekkoatletyce. Nasza drużyna w składzie: Aniela Hadam, Marcelina Szałajko, Wiktoria Sobaś, Kornelia Potoczna, Weronika Krzyżanowska, Emilia Kwiatkowska, Maja Wójcik, Sebastian Ogrodnik, Jakub Korab, Mateusz Lasek, Oliwier Naczas, Igor Dąbrowski, Bartosz Lutecki, oraz Paweł Sowiński poradziła sobie znakomicie uzyskując dyplomy i medale w trzech z czterech konkurencji.

Bieg na 60m

I miejsce – Aniela Hadam (awans do finału wojewódzkiego)

III miejsce – Marcelina Szałajko (awans do finału wojewódzkiego)

Skok w dal

II miejsce – Wiktoria Sobaś (awans do finału wojewódzkiego)

Rzut piłeczką palantową

II miejsce – Sebastian Ogrodnik (awans do finału wojewódzkiego)

W biegu na 1000 m, tuż za podium, na czwartym miejscu uplasował się Paweł Sowiński.

Gratulacje dla medalistów, oraz dla całej drużyny!!!

W. Niezgodzki