KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

1. Od poniedziałku, 18 stycznia 2021r. uczniowie klas 1-3 wracają do nauki stacjonarnej.

2. Tygodniowy plan lekcji nie ulega zmianie.

3. Świetlica, biblioteka pracuje stacjonarnie zgodnie z planem.

4. Dla uczniów klas 1 – 3 wznawiamy dożywianie od poniedziałku 18 stycznia.

5.Obowiązują w szkole procedury bezpieczeństwa zgodne z wytycznymi MEiN, GIS, MZ dla klas 1 -3, dostępne na stronie internetowej szkoły.

6. Zajęcia rewalidacyjne, z pomocy psychologiczno – pedagogicznej, logopedyczne odbywają się w szkole.

7. Klasy 4 – 8 pracują w trybie zdalnym zgodnie z ustalonymi zasadami i tygodniowym planem zajęć, do odwołania.

8. W razie jakichkolwiek problemów, pytań prosimy o kontakt z wychowawcami, nauczycielami, dyrektorem, tel. 134341787 lub poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Małgorzata Woźniak