Podsumowanie akcji ,,Razem na święta”

1

W ramach akcji ,,Razem na święta” organizowanej przez naszą szkołę odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Dzięki akcji, która trwała do 18 grudnia 2020 roku zebrano mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą. Zebrane produkty zostały przekazane podopiecznym schroniska ,,Wesoły Kundelek” w Lesku.

Cieszymy się, że poruszyliśmy Wasze serca i że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt. Pamiętajmy, że zwierzakom możemy pomagać przez cały rok schronisko zawsze przyjmuje nawet najmniejsze dary.

KAŻDEMU KTO WSPOMÓGŁ NASZĄ AKCJĘ I OKAZAŁ WIELKIE SERCE BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!!

Anna Brodzicka – Woźniak