Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne

Rozpoczęliśmy sportowa rywalizację w roku szkolnym 2024/2025. 17, 18 września nasi uczniowie wzięli udział w powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych.

17 września uczniowie startowali w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, naszą szkolę w tej kategorii reprezentowali:

Kaja Szałajko- bieg na dystansie 300 m, Martyna Lutecka – bieg na 600 m, Maja Wójcik- skok w dal, Milena Wiech – pchniecie kulą, Radosław Szelast – 300 m, Szymon  Lasek- 300 m, Karol Graboń – 300 m.

Nasze osiągnięcia z tego dnia:

🥈Martna Lutecka,

🥈Kaja Szałajko.

W środę 18 września w zawodach udział wzięli uczniowie z młodszych klas w ramach Igrzysk dzieci. Nasza szkołę reprezentowali:

Aleksandra Szałajko – 60 m, Jagoda Zaprzalska – 60 m,  Aleksandra Gołąb – 600 m, Maria Zacharska – 600 m, Maja Lorenc – rzut piłeczką palantową, Boska Kajetan -60 m, Filip Sienczak – 60 m, Tomasz Garbinski – 60 m, Maciej Garbiński – skok w dal, Szymon Dąbrowski – skok w dal, Kuba Wójcik – rzut piłeczką palantową, Tomasz Florczak – 1000 m.

Osiągnięcia:

🥇Maciej Garbiński w skoku w dal- awans do zawodów wojewódzkich,

🥈Tomasz Garbiński- awans do zawodów wojewódzkich.

Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.