Akcja #NaRatunekPowódź – pomoc z SP2Humniska

W dniach od 17 do 20 września Szkolne Koło Wolontariatu oraz Szkolne Koło PCK zainicjowało zbiórkę rzeczową dla powodzian.

Cała społeczność szkolna oraz okoliczni mieszkańcy przynosili najpotrzebniejsze artykuły oraz wodę.  W tym trudnym dla tych ludzi momencie, darczyńcy wykazali się ogromną wrażliwością i chęcią niesienia pomocy. W kilka dni zebraliśmy artykuły, które są potrzebne osobom z  zalanych terenów na już.

W piątkowe przedpołudnie w akcje pakowania i segregowania z zaangażowaniem włączyli się wolontariusze z klasy VIII. Zostały one odebrane przez pracownika Polskiego Czerwonego Krzyża, p. Arkadiusza Gładysza.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.

# LaboratoriaPrzyszłości  #NaRatunekPowódź #PCK

Fotorelację wykonano  aparatem fotograficznym zakupionym w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.