Wirtualna wycieczka w okularach ClassVR

Podczas majowych zajęć świetlicowych najmłodsi uczniowie odbyli niezapomnianą wirtualną podróż. Było to możliwe dzięki okularom ClassVR zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie przenieśli się do Nowej Kaledonii, gdzie mieli okazję obejrzeć lagunę morską,  model koralowca, a także obserwować z bliska rekina w swoim naturalnym środowisku. Na koniec wsłuchując się w szum fal mogli odpocząć na plaży.

Podczas zajęć korzystano ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”:

– okulary ClassVR Premium VRP8

– aparat fotograficzny

– statyw do aparatu i kamery

# LaboratoriaPrzyszłości