Spotkanie w ramach kampanii „W kierunku gospodarki o zamkniętym obiegu”

28 września w naszej szkole w ramach programu „W kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym- kampania edukacyjna Gminy Brzozów”, odbyły się trzy spotkania z Panem Romualdem Burczykiem.

Uczniowie zostali zapoznani z najważniejszymi wiadomościami dotyczącymi segregacji śmieci.  Aktywnie uczestniczyli w spotkaniu odpowiadając na pytania prowadzącego, rozwiązując testy dotyczące zasad selektywnej zbiórki odpadów, zalet recyklingu oraz ograniczenia ilości odpadów.

Na koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał materiały: plan lekcji układ okresowy pierwiastków oraz jak prawidłowo segregować śmieci.

Serdecznie dziękujemy za panu Romualdowi Burczykowi za spotkanie i przekazanie cennych wiadomości z zakresu ochrony środowiska.

M. Władyka