Podaruj talenciaki naszej szkole!

Uczniowie uczęszczający na zajęcia do świetlicy szkolnej systematycznie skanują talenciaki wkładane do skrzyneczki umieszczonej przy wejściu do szkoły. Na koncie szkoły jest już ich 164! Naszym marzeniem jest osiągnięcie 5000, zatem jeszcze ich sporo brakuje 😉

Zachęcamy do zbierania talenciaków wśród najbliższych i przynoszenia ich do naszej szkoły.

Za każde wydane  50 zł na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo w sklepie Lidl będą wydawane Talenciaki.

W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej szkole?

– zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku;

– wejść na stronę https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040008791  i wpisać kod;

– przekazując Talenciaki fizycznie naszej szkole do specjalnie przygotowanego pudełka umieszczonego w  holu szkoły.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.