„Szkoły Pełne Talentów”

 

Zostań naszym bohaterem – podaruj talenciaki naszej szkole! Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów” organizowanej przez sieć sklepów Lidl. W ubiegłym roku za zebrane talenciaki otrzymaliśmy zestaw gier planszowych oraz przybory plastyczne. Za każde wydane 50 zł na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo w sklepie Lidl będą wydawane Talenciaki. W jaki sposób przekazać zebrane punkty naszej szkole? – zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku; – wejść na stronę https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040008791 i wpisać kod; – przekazując Talenciaki fizycznie naszej szkole do specjalnie przygotowanego pudełka umieszczonego przy holu szkoły. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status