Piknikowe podsumowanie projektu „SP! Serce i pomoc!”

Tuż przed wakacjami, 20 czerwca uczniowie z klasy III i IV podsumowali działania podjęte w drugim roku realizacji autorskiego projektu Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Korzystając z pięknej pogody uczniowie spotkali się podczas lekcji na szkolnym boisku. Wymiana doświadczeń pomiędzy uczniami upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze. Wiele wspomnień wywoływało uśmiech na twarzach zebranych. Trzecioklasiści uzyskali wiele cennych rad i informacji od swoich starszych kolegów.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z takiej formy zdobywania wiedzy. Siedząc na kocykach, przegryzając zdrowe przekąski dowiedzieli się od czwartoklasistów, co ich czeka już niebawem po wakacjach.

Fotorelacja – aparat fotograficzny zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości