Tanecznym krokiem w stronę wakacji!

20 czerwca w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Był to dobry moment, aby podziękować 8-klasistom za czas spędzony w naszej szkole, a także dać młodszym powód do zabawy w gronie przyjaciół. Uczniowie świetnie się integrowali w rytm najlepszych przebojow, a wspólny taniec „Chocolate” czy „Belgijka” ‘T Smidje.

Zabawa trwała od 17:00 do 20:00. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele. Tuż po piosence „To jest już koniec” wszyscy w pogodnych nastrojach wrócili bezpiecznie do domu.