Nagrody rozdane!

Z okazji Dnia Ziemi został zorganizowany konkurs plastyczny dla klasy I pt. „Ziemia na krawędzi” zaś dla uczniów z klas starszych „Konkurs wiedzy ekologicznej”. W pierwszym konkursie została wyróżniona praca Zuzanny Szostak natomiast w konkursie wiedzy tryumfowali Szymon Dżoń, Mikołaj Bieńczak i Paweł Dąbrowski.

W kwietniu został zorganizowany konkurs fotograficzny pt. „Wielkanoc 2023”. Autorką najciekawszego, a zarazem wyróżnionego zdjęcia była Malwina Drąg. Ponadto organizatorzy konkursu wyróżnili prace Kai Szałajko, Mai Wójcik, Tomasza Dębca i Oliwii Wójcik.

W ramach programu „Moje dziecko idzie do szkoły” uczniowie z klasy I wzięli udziałw konkursie plastycznym organizowanym przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Brzozowie pt. “Zdrowy styl życia prowadzimy. Szczepimy się! Z wirusami walczymy! Oliwia Cichoń reprezentowała naszą szkołę w podsumowaniu konkursu.

Uczniowie z klas I-VI wzięli w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Moja wymarzona złota rybka” zorganizowanego przez Park Rozrywki Krzymienna „U Schabinskiej”. Tutaj każdy z uczestników był zwycięzcą. Wraz z dyplomem uczestnicy otrzymali bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej. Byli to: Oliwia Cichoń, Przemysław Dżoń, Szymon Gosztyła, Blanka Kułak, Maja Michalak, Nikola Rzeczkowska, Wiktor Smoleń, Sandra Sokołowska, Aleksandra Szałajko, Sandra Szeligowska, Zuzanna Szostak, Marcel Śmierzyński, Tomasz Śmigiel, Julia Wojnar, Lena Wójcik, Nikola Zachulska, Amelia Bielecka, Kajetan Bosak, Tomasz Dudek, Adrian Dziepak, Franciszek Kielar, Mateusz Knysz, Wiktoria Lorenc, Nadia Pelc, Jan Romańczyk, Aneta Ryba, Rafał Sokołowski, Maria Zacharska, Karolina Kwiatkowska, Tomasz Florczak, Jagoda Zaprzalska, Marcelina Duda, Zuzanna Potoczna, Lena Czech, Laura Cempa, Maciej Garbiński i Tomasz Dębiec. Nasi uczniowie wraz z rodzicami wysłali również swoje prace indywidualnie poprzez formularz online. Wszystkim uczniom gratulujemy wspaniałych pomysłów na stworzenie wizerunku złotej rybki.

Wyniki konkursu znajdują się na stronie organizatora: https://uschabinskiej.pl/krzemienna-nad-sanem/#muzeumzłotejrybki

Ponadto uczniowie z klas I-VI (Blanka Kułak, Lena Wójcik, Joanna Maziarz, Jagoda Zaprzalska, Szymon Gosztyła i Tomasz Dębiec) wzięli w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Mój wymarzony lizak” zorganizowanego przez Muzeum Lizaka „Poczuj się jak dziecko”. Tutaj również każdy z uczestników był zwycięzcą. Wraz z dyplomem uczniowie otrzymali bilet wstępu do Muzeum Lizaka.

Wyniki konkursu na stronie organizatora: https://uschabinskiej.pl/muzeum-lizaka/#muzeumlizaka

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status