Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole

W dniach 17 i 18 marca społeczność szkolna uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych prowadzonych przez księdza Macieja Marszałka. W trakcie ich trwania uczniowie z klas I-III przygotowali i zaprezentowali scenki biblijne zaś uczniowie z klas IV-VIII plakaty o zagrożeniach dla współczesnej młodzieży. Podczas spotkań uczestniczyli w Drodze Krzyżowej oraz mszach świętych. Ponadto w salce pod kościołem wszyscy uczniowie obejrzeli dwa filmy o tematyce religijnej.

Podczas tworzenia fotorelacji z przebiegu rekolekcji korzystano ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.