Gminny konkurs „Baw się z nami”

W dniu 23 maja nasza szkoła wzięła udział w gminnym Konkursie „Baw się z nami” w ramach współzawodnictwa Igrzysk Dzieci.

W zawodach udział wzięło sześć szkół, które rywalizowały w ośmiu konkurencjach zgodnie z programem zawodów (bieg sztafetowy, dodawanie skoków, zmiana piłek, skok w worku, rzut do żywego kosza, zmiana szarf i strzał do bramki)

W dodawaniu skoków zdobyta odległość ponad 12m była nie do pokonania przez inne szkoły, w pozostałych konkurencjach zajmowane przez nas 2 ,3 4 i 5 miejsca pozwoliły uzyskać sumę 30 punktów i ostatecznie drugie miejsce w całym konkursie. Więcej o 4,5 punktu uzyskali gospodarze , którym gratulujemy zwycięstwa i awansu na zawody powiatowe.

Gratulacje dla całej drużyny, która wystąpiła w składzie:

Końcowa kolejność:

1. SP Górki