Paweł Sowiński zwycięzcą turnieju szachowego II Kongresu Edukacyjnego IT
i SZACHY w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce

W dniach  21-22 września  w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbył się II Kongres Edukacyjny IT i SZACHY.

Drugiego dnia – 22 września rozegrano turniej szachowy dla szkół podstawowych. Odbywało się to na kilkuset szachownicach.  Młodzi szachiści rywalizowali w grupach wiekowych klas I-III oraz IV-VIII. Z regionu brzozowskiego naszą szkołę reprezentował Paweł Sowiński. Zgodnie z przewidywaniami Paweł nie dał szans swoim rówieśnikom i wygrał ten turniej w swojej kategorii i otrzymał medal, puchar, oraz główna nagrodę – laptop.

Gratulujemy, oraz życzymy dalszych sukcesów.