Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

„Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w stanie
nas pozbawić.”

Rok szkolny 2020/2021 minął nam pod znakiem pandemii Covid – 19. 1 września uczniowie rozpoczęli naukę w murach szkoły, jednakże dwa miesiące później przeszli na tryb zdalny. Zajęcia odbywały się również w systemie hybrydowym. Końcem maja do swoich klas ponownie wrócili wszyscy uczniowie. Ominęło nas wiele wspólnych uroczystości i wydarzeń, nie mogliśmy spędzić razem czasu na wycieczkach, ogniskach, zawodach sportowych. Szczególnie trudny był to rok dla klasy VIII. Perspektywie zbliżających się egzaminów zewnętrznych oraz wyboru nowej szkoły nie pomagały izolacja i nauka online. Pomimo tych wszystkich trudności udało się wszystkim ósmoklasistom napisać egzamin końcowy. 25 czerwca nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw. Odbyło się ono w poszczególnych klasach, w wyznaczonych godzinach i w pełnym reżimie sanitarnym. Miłym akcentem były wspólne zdjęcia, przypominające o tym, że jesteśmy jedną społecznością szkolną. Wyróżniającymi się uczniami w roku szkolnym 2020/2021 byli: Wanessa Rachwał, Oskar Mazur, Tomasz Dębiec, Bartosz Dziepak i Paweł Sowiński z klasy IV, Igor Dąbrowski, Oliwier Naczas i Oliwia Wójnik z klasy V, Paweł Dąbrowski, Wanessa Śmierzyńska, Marcelina Szałajko, Wiktoria Sobaś i Jakub Korab z klasy VI oraz Gabriela Podulka i Wiktor Hałasowski z klasy VII. Uwieńczeniem ich ciężkiej pracy były świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Brzozowa oraz Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Absolwentów w miłych słowach pożegnała pani dyrektor, która życzyła im wielu sukcesów w nowych szkołach. Wychowawczyni klasy VIII zwróciła się do swoich wychowanków tymi słowami: Kochani! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że będziemy mogli być z Was dumni – ja i Wasi rodzice. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Marta Fitkowska

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status