Razem dla Kubusia!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

W dniach 15 i 17 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny pod hasłem ,, Razem dla Kubusia”. Opiekunowie szkolnego koła wolontariatu oraz PCK –  Anna Brodzicka – Woźniak i Anna Mazur wraz z podopiecznymi przygotowały słodkości, które można było zakupić podczas przerw. Nikomu los małego Kubusia nie był obojętny i każdy wrzucił coś do puszki!  Uzbieraliśmy wspaniałą sumę – 2110 zł. Cały dochód z kiermaszu został przekazany na leczenie skomplikowanej wady serca i transport medyczny Kubusia Zwierzchowskiego z Bliznego.

Mamy nadzieję, ze to nie ostatnia taka wspaniała akcja w naszej szkole! Dziękujemy wszystkim, którzy w nią się zaangażowali i pomogli w jej przeprowadzeniu!

Anna Brodzicka – Woźniak

Anna Mazur