• PODZIĘKOWANIE

Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. W tym roku dobiegł końca okres pełnienia przeze mnie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Humniskach.

Mam świadomość, że odchodząc ze stanowiska dyrektora pozostawiam szkołę w dobrej kondycji. Budynek szkoły, obejście, sale lekcyjne, wyposażenie jest na wysokim poziomie. Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki kształcenia, dobre wyniki egzaminów zewnętrznych, odnoszą sukcesy w konkursach pozaszkolnych,  wiele sukcesów sportowych, mają poczucie bezpieczeństwa i godności.

Dla dyrektora szkoły to Wy, Uczniowie byliście najważniejsi. Cieszę się, że dzisiaj, na zakończenie roku szkolnego znowu mogę pogratulować wszystkim osiągniętych  wyników w nauce, jestem z Was dumna!

Za wspólny i duży sukces uważam też bardzo dobre relacje z rodzicami, którzy chętnie angażują się i współpracują ze szkołą .Jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję Rodzicom, Radnym z naszej miejscowości, Mieszkańcom Humnisk za życzliwość, serdeczność, wyrozumiałość, ogromną pomoc i wsparcie.

Dziękuje Organowi Prowadzącemu – Burmistrzom Brzozowa za owocną współpracę. Jestem świadoma wyzwań i zadań, jakie spoczywają na włodarzach samorządowych, dlatego doceniam uwagę, jaką władze naszej gminy poświęciły szkole przez wszystkie lata naszej współpracy. Dziękuję za przeznaczanie środków na remonty i modernizacje, za docenianie naszej pracy.

Dziękuję Księdzu Proboszczowi  Andrzejowi Kusiowi za lata wzorowej współpracy, za  wsparcie, dobre słowa, życzliwość i zaangażowanie przy realizacji wielu wspólnych działań.

Dziękuje wszystkim Przyjaciołom Szkoły, szczególnie panu Andrzejowi Bieńczakowi za to, że jest z nami w ważnych momentach, wspiera nasze działania  z dumą mówiąc o tym, że jest absolwentem tej szkoły.

Dziękuję moim wyjątkowym Nauczycielom i Pracownikom szkoły. Jesteście ludźmi wielkiego serca!

Dziękuję Wam za ciężką pracę włożoną w wychowanie młodego pokolenia. Za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, ale też za zwykłą dobroć i przyzwoitość. Myślę, że wspólnie tworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę, nie tylko realizując zadania dydaktyczno – wychowawcze. Miło wspominam i nie zapomnę wspólnych spotkań, rozmów, wyjść i  wycieczek… Dziękuje Wam za te wszystkie lata pracy. Życzę dużo zdrowia i pięknego urlopu.

Myślę, że zabrakło by czasu, gdybym wspominała kolejne lata, spotkanych ludzi, zachodzące zmiany w oświacie.  Dlatego ogarniam myślami wszystkich, z którymi zetknęło mnie życie przez te 19 lat pełnienia funkcji dyrektora tej Szkoły.

Wszystkim Wam dziękuję  za to, co stało się naszym wspólnym udziałem, za to, co było dobrem i na trwałe zapisze się w pamięci i historii Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Humniskach.

Gratuluję Panu Wojciechowi Niezgodzkiemu wygranego konkursu na dyrektora szkoły i życzę powodzenia w realizacji planów i zamierzeń dla dobra całej społeczności szkolnej.

Dzisiejsza uroczystość bardzo mnie wzruszyła. Dziękuję jeszcze raz za piękne gesty i słowa podziękowania.

Życzę wszystkim udanego wypoczynku.

Małgorzata Woźniak