ZEBRANIE Z RODZICAMI – spotkanie online

Szanowni Rodzice,

w dniach 01- 02 grudnia 2020 r. odbędą się zebrania wychowawców klas

I – VIII z rodzicami uczniów wg poniższego  harmonogramu:

01.12.2020r. (wtorek) klasy I – IV o godzinie 16:30

02.12.2020r. (środa)    klasy V – VIII o godzinie 16:30

Wychowawcy klas spotkają się z rodzicami online na platformie MS OFFICE TEAMS. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu wyłącznie za pośrednictwem kont uczniów.

Po spotkaniu z wychowawcą, w godz. 17.00 – 18.00 rodzice będą mieli możliwość rozmowy online z wykorzystaniem platformy MS OFFICE TEAMS z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogami.|

Aby skorzystać z takiej formy konsultacji należy w oknie wyszukiwania na górze strony platformy TEAMS wpisać nazwisko nauczyciela. Po znalezieniu osoby należy nacisnąć ikonę rozmowy video. Jeżeli nauczyciel w  tym czasie będzie zajęty rozmową z innym rodzicem proszę pozostawić informację na czacie z prośbą o kontakt. Ze względów bezpieczeństwa przekazywanych informacji prosimy, aby podczas połączenia rodzic jak i nauczyciel mieli załączoną kamerę.

Można też umówić się z nauczycielem na rozmowę telefoniczną lub spotkanie indywidualne w szkole, jeśli jest taka potrzeba.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z nowej formy spotkania z nauczycielami.

Małgorzata Woźniak