V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Mediacja ma Moc”
na plakat promujący mediacje

Cele konkursu

1. Kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji.
  2. Popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat mediacji, jako alternatywnego sposobu rozwiązywania sporów.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację, jako jedną z form rozwiązywania konfliktów.

1. Uczestnik może zgłosić jeden plakat w konkursie, który został przez niego wykonany osobiście i nie stanowi opracowania cudzego dzieła.
  2. Organizatorzy nie przyjmują prac zbiorowych. Każda praca ma być pracą indywidualną.
  3. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne.
  4. Wymogi techniczne pracy:

Plakat może być wykonany dowolną techniką na papierze w formacie A3 (pracę należy opisać na odwrocie, podając: imię i nazwisko, klasę, nazwę i adres szkoły oraz telefon kontaktowy).

Termin: 20.09.2024r.

Prace przynosimy do sali nr 14 (pedagog/psycholog).