KONKURS PIOSENKI BAJKOWEJ ,,ZACZAROWANY ŚWIAT”
I GŁÓWNA NAGRODA DLA NASZEJ UCZENNICY MARTYNY LUTECKIEJ

W sobotę 16 marca 2024 roku dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w III edycji gminnego Konkursu Piosenki Bajkowej „Zaczarowany świat” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Starej Wsi. Sandra Sokołowska z klasy II otrzymała wyróżnienie za piękne wykonanie piosenki z bajki ,,Kraina Lodu II” pt. ,,Gdy nie masz nic”. Natomiast Martyna Lutecka – uczennica kasy VI zdobyła główną nagrodę w konkursie, dzięki wspaniałemu wykonaniu piosenki pt. ,,Wznieść się chcę” z bajki ,,Wyprawa na księżyc”. Martyna uwielbia śpiewać, a jej piękny głos na zawsze zostaje w pamięci. Obydwu uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.