„Bezpieczne ferie” – spotkanie z policjantami KPP w Brzozowie

22 stycznia uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z st. asp. Magdaleną Kaszowską oraz asp. Tomaszem Hałką, które dotyczyło zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych.

W trakcie zajęć o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym przypominano w jakich miejscach należy bezpiecznie zjeżdżać na sankach i nartach. Policjanci poinformowali o zakazie wchodzenia na zamarznięte rzeki i stawy. Przedstawiono także założenia programu profilaktycznego „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz zachęcili uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym pt. „Śnieżny Dekalog”.

Na zakończenie spotkania na szkolnym korytarzu pojawił się niespodziewany gość – Miś POPO, który przyjechał do naszej szkoły prosto z Rzeszowa. Wizyta POPO wywołał uśmiech na twarzach wszystkich uczniów.

Szczegółowe informacje na temat konkursu „Śnieżny Dekalog” zostały przesłane uczniom i rodzicom w wiadomości przez e-dziennik.