„Rodzinna kartka świąteczna” – podsumowanie konkursu

22 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Rodzinna kartka świąteczna”. W konkursie wzięło udział 36 uczniów wraz ze swoimi rodzinami.

Wszyscy uczestnicy wykonali piękne kartki wykorzystując różne techniki. Organizatorzy przyznając wyróżnienia wzięli przede wszystkim pod uwagę wysiłek włożony w przygotowanie pracy oraz jej format.

Wyróżniono kartki Marii Zacharskiej, Jagody Zaprzalskiej, Szymona Gosztyły, Mai Michalak, Oliwii Cichoń i Laury Gazdy.

Pozostali nagrodzeni to: Zofia Zacharska, Zofia Mleczko, Laura Kij, Brajan Kułak, Zuzanna Szostak, Lena Wójcik, Nikola Zachulska, Zuzanna Potoczna, Marcel Śmierzyński, Sandra Sokołowska, Sandra Szeligowska, Aleksandra Gołąb, Wiktoria Lorenc, Tomasz Śmigiel, Jan Romańczyk, Joanna Maziarz, Zuzanna Śmiegiel, Dominika Bęben, Blanka Kułak, Aleksandra Romańczyk, Karol Graboń, Maja Wójcik, Aleksandra Szałajko, Agnieszka Maziarz, Oskar Mazur, Oliwia Wójcik, Milena Wiech, Wanessa Rachwał. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie.

M.Władyka