Święto Pluszowego Misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia – miękkiego, puchatego z kokardką lub w kubraczku. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem – powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W piątkowy ranek 24 listopada klasa czwarta uczestniczyła w spotkaniu przygotowanym pod opieką p. Danuty Śnieżek oraz p. Barbary Janusz i zorganizowanym przez nich dla klasy trzeciej w ramach projektu Podkarpackiego Kuratora Oświaty dedykowanego dla szkół podstawowych naszego województwa pod hasłem “SP! Serce i Pomoc”. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło wychowawczyni klasy trzeciej p. Marzanny Florczak oraz p. dyrektora Wojciecha Niezgodzkiego. Tematem naszego spotkania było „Nasze misie, miśki, misiaczki”. Podczas zajęć uczniowie zaprezentowali i opowiedzieli o swoich przytulankach. Nie zabrakło też wspólnej gimnastyki. Dowiedzieli skąd tak naprawdę wzięło się obchodzone na całym świecie „Święto Pluszowego Misia”. Wykonali z masy solnej swojego niedźwiadka. Ten dzień w szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Na koniec oczywiście odbyła się degustacja „misiowych ciasteczek” oraz wspólne zdjęcie.