Konkurs Piosenki Bajkowej

W sobotni poranek uczennice naszej szkoły Sandra Sokołowska z klasy 1 oraz Martyna Lutecka z klasy 5 uczestniczyły w konkursie wokalnym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Starej Wsi. Mimo wielu wspaniałych wykonań piosenek przez wszystkich uczestników nasze uczennice odniosły wysokie sukcesy. Sandra Sokołowska zdobyła wyróżnienie w kategorii klas 1-3 natomiast Martyna Lutecka zdobyła 1 miejsce w kategorii klas 4-6. Gratulujemy uczennicom tak wysokich miejsc i życzymy dalszych równie wspaniałych sukcesów.