IV Konkurs Graboroboty w Grabownicy Starzeńskiej

31.01.2023 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji konkursu „Graboroboty”. Szkołę reprezentowały dwie drużyny Mała Strona 1 w składzie: Michał Kwiatkowski, Alex Kustra, Tomasz Garbiński i Mała Strona 2 w składzie: Patryk Klimowicz, Kacper Śledź, Maja Lorenc. Dla wszystkich zawodników był to debiut w konkursie.

Zawody poległy na zaprogramowaniu wcześniej zbudowanego robota  do wykonywania odpowiednich zadań na stole turniejowym. Zadania były punktowane, drużyny rywalizowały ze sobą w pojedynkach indywidulnych. Pierwszym etapem turnieju była faza grupowa, w której nasze drużyny poradziły sobie bardzo dobrze, niestety w fazie finałowej odpadliśmy.

Wszystkim zawodnikom towarzyszyła miła atmosfera zawodów, rywalizacja oraz wymiana doświadczeń.

Gratulujemy naszym drużynom i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach!