Powitanie jesieni w świetlicy

#LaboratoriaPrzyszłości

22 września uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej powitali kalendarzową jesień.

Podczas zajęć zostali zapoznani z budową  i zasadą działania aparatu fotograficznego zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, a także dowiedzieli się do czego służy lampa światła ciągłego. Po krótkiej instrukcji uczniowie wcielili się w zawodowych fotografów. Podczas tworzenia zdjęć w studio fotograficznym stworzonym na potrzeby zajęć uczestnicy zajęć zauważyli, że lampa  świetnie doświetlała plan zdjęciowy. Mali artyści wykonali w tym dniu również pracę plastyczną z liści przedstawiającą taniec Pani Jesień.

Podczas zajęć korzystano ze sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”:

– aparat fotograficzny

– zestaw lamp światła ciągłego GlareOne

– statyw do aparatu i kamery

M.Władyka

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status